صفحه اصلی      |     مستندات   آموزشی      |        اعضای آزمایشگاه       |       خدمات      |      کلاس های آنلاین      |      آرشیو تصاویر   |        تماس با ما   |      تالار گفتگو 

دوره آموزشی غیر حضوری طرح آزمایش تاگوچی و نرم افزار Qualitek

 

مدرس: دکتر بهرام تفقدی نیا

 شامل 8 جلسه آموزش از طریق فایلهای pdf مولتی مدیا( دارای صداي مدرس و متن ) و فیلم آموزشی  mp4 خواهد بود

(‌نمونه فايل آموزشي را ميتوانيد اينجا دانلود كنيد- نمونه MP4

 

ظرفیت دوره حداکثر 25 نفر

 در هر دوره تنها تعداد محدودی از عزیزان برای دوره پذیرفته میشوند چرا که شیوه تدریس در این کلاس ها فقط ارائه مقداری نوشته نیست . آزمایشگاه محاسبات زیستی به ارائه تکالیف در انتهای هر هفته خواهد پرداخت و  شركت كنندگان را در انجام تکالیف که گاه سخت است , یاری خواهد کرد. در واقع هر شرکت کننده مستقیما تحت آموزش قرار میگیرد و تا اطمینان از رسیدن به سطح مورد نظر , از آن مرحله عبور نخواهد کرد.

 

نحوه ثبت

هزینه ثبت نام 50000 تومان است. برای ثبت نام اولیه اینجا را کلیک کنید. بعد از تکمیل ظرفیت ثبت نام جهت واریز مبلغ و پرداخت هزینه ثبت نام با شما تماس خواهیم گرفت. اولویت ثبت نام نهایی بر اساس ارسال فیش ثبت نام خواهد بود.  هزینه ثبت نام را می توانید به حساب  سيبا شماره 2172089001007 شعبه خشايار  شناسه 1871 واریز نمائید(لطفا و حتما شناسه واریز را در فیش وارد کنید).

هزینه دوره در مقایسه با هزینه رایج دوره های آموزشی ناچیز است لیکن این هزینه به سه علت مهم اخذ خواهد شد . یکی  اهمیتی که باید به این کلاس ها داده شود و دیگری تامین بخشی از هزینه های دوره و همچنین تامين بخشي از هزينه تحقيق عملي تا چاپ مقاله براي گروهي كه بهترين عملكرد را داشته اند.

آخرین مهلت ثبت نام: 28/10/1392

شروع دوره:  30/10/1392

ثبت نام قبل از تاریخ 21/10/92 شامل 20 درصد تخفیف خواهد بود

ثبت نام نهایی منوط به واریز مبلغ خواهد بود 

نحوه آموزش

برای هر فرد یک آدرس ویژه وب  اختصاص داده خواهد شد. دروس، تمرینها در این صفحه اختصاصی ارائه خواهد شد. برای دسترسی به دروس جلسات بعد می بایست تکالیف جلسه قبل تحویل گردد تا لینک جلسه بعد فعال گردد. در پایان دوره به شرکت کنندگانی  که موفق به تکمیل کلیه تکالیف دوره شده باشند گواهی شرکت در دوره معادل 16 ساعت داده خواهد شود.

  

سرفصل دوره

·         تاریخچه و مزاياي تاگوچی

·         آرايه متعامد و خصوصيات آن

·         فاكتورهايي با سطوح متفاوت

·         روابط متقابل

·         فاكتور نويز

·         آناليز داده بروش  (standard)

·         آناليز داده ها بروش (signal to noise)

·         آناليز اثر متقابل

·         تمرين نهايي (طراحي و آناليز يك طرح)

 

هزینه پائین, آموزش آنلاین در سطح استاندارد زیر نظر مستقیم مدرس ، كار گروهي و ایجاد حس رقابت  بين گروه ها از ویژگی های خاص اين دوره است.